19 kwi 2013

Konkurs Szmek

Witajcie w te w końcu wiosenne dni. Dziś oddaje głos Szymonowi - właścicielowi sklepu Szmek, który zaprasza was do wzięcia udziału w konkursie :)Jesteśmy bardzo młodym sklepem z artykułami do rękodzieła, najprawdopodobniej najmłodszym biorącym udział w II Południowym Zlocie Scrapowym. Mamy nadzieję, że oferowane przez nas produkty spotkają się ze sporym zainteresowaniem z Waszej strony i z miłą chęcią odwiedzicie nasze stoisko :o)
Zapraszamy serdecznie do konkursu organizowanego przez nasz SZMEKOWY sklep

Zabawa polega na stworzeniu pracy z kolorem zielonym – jest to nasz SZMEKowy kolor. Nie musi być cała praca zielona, wystarczy mały akcent w tym kolorze, ale musi on być widoczny.
Forma pracy dowolna – może to być kartka, LO, Tag, album, biżuteria, itp.

Spośród wszystkich zgłoszonych prac wybierzemy jedną naszym zdaniem najładniejszą (bierzemy pod uwagę pomysł, estetykę wykonania i ogólne wrażenie) i jej autora nagrodzimy SZMEKotkiem w SZMEKowych kolorach oraz zestawem przydasi z naszego sklepu.


Dodatkowo każda osoba, która wykona pracę z wykorzystaniem materiałów zakupionych w naszym sklepie otrzyma drobny upominek.

Prace należy składać w dniu imprezy na stoisku sklepu SZMEKA do godziny 14.00. Ogłoszenie wyników ok. godziny 16.00. Po ogłoszeniu wyników należy odebrać swoje prace.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz