15 maj 2013

Kolejny wystawca

Zdziwieni tytułem posta? To nie pomyłka - 3 dni przed zlotem mówię wam o jeszcze jednym wystawcy. I to bardzo nietypowym, czegoś takiego na pewno się nie spodziewaliście.

Robicie scrapy/LO, albumy, SMASHujecie, robicie Project Life? Jeśli tak to doskonale wiecie, że w scrapbookingu nie można się obejść bez zdjęć.
Wyobraźcie sobie sytuację gdzie naciskacie na spust migawki, a sekundę później macie gotowe, wydrukowane zdjęcie w ręce.
Wspaniale prawda?

Dokładnie taką możliwość oferują wam produkty naszego wystawcy czyli firma Fotoland.


Firma Fotoland na swoim stoisku będzie oferować wam dwa rodzaje aparatów Fujifilm Instax, które są aparatami natychmiastowymi. Dodam jeszcze, że tyko na zlotowym stoisku znajdziecie je w wyjątkowo, niskich cenach. Taka okazja się już nie powtórzy! 

Instax Mini 7s - w niezwykle niskiej cenie 199 zł!Instax Mini 50s tylko na zlocie za 349 złPierwszy model to lekki, kompaktowy aparat. Robienie nim zdjęć jest bardzo proste – wystarczy nastawić tryb, nacisnąć spust migawki, a świetne zdjęcie wielkości karty kredytowej będzie gotowe natychmiast. Co ważne, będzie ostre i wyraźne. 
Cechy: - Łatwe ustawianie naświetlenia
- Wbudowany flesz
- Ustawianie ostrości 0.6m – do nieskończoności
- Wysoka rozdzielczość obiektywu Fujinon
- Wkłady-zdjęcia: film Fuji Instax Mini


Drugi model to stylowy i elegancki kompaktowy aparat. Instax mini 50S dostosowuje czas otwarcia migawki stopniowo tak, aby zdjęcia robione nawet w słabym świetle miały dobrą jakość. Specjalnie zaprojektowany samowyzwalacz pozwala zrobić dwa zdjęcia za jednym naciśnięciem migawki. Obiektyw pozwalający na fotografowanie już z odległości 30 cm i uzyskanie przy zdjęciach typu makro, powiększenia 2:1.
Cechy:
-Inteligentna lampa błyskowa
-Panel LCD pokazujący dostępną liczbę zdjęć, tryb krajobrazu oraz błysku dopełniającego, kontrolę ekspozycji naświetlania oraz tryb samowyzwalacza
-Wysokiej jakości obiektyw Fujinon
-Tryb samowyzwalacza pozwalający na wykonanie dwóch zdjęć po sobie
-Wykorzystuje filmy światłoczułe Instax Mini, o rozmiarze karty kredytowej

Opisy aparatów pochodzą ze strony http://pl.fujifilm.pl
4 komentarze:

  1. Coś dla mnie ;)
    Jestem leniwa i nie wywołuję zdjęć więc dlatego w moim dorobku tak mało jest albumów ;))
    Z przyjemnością przyjrzę się z bliska...


    OdpowiedzUsuń
  2. Mnie akurat interesuje Fuji Instax Mini 25, a akurat tego nie będzie w ofercie ;) Ale chętnie pooglądam te aparaty na żywo :)))

    OdpowiedzUsuń